***

מחירי עלות מופקעים עבור רכבים חדשים במדינת ישראל היא התבטאות שגורה בפינו, התרגלנו כל כך למציאות מסויימת שרווחה זמן רב כל כך עד שרק הרעיון לחשוב על רכישת רכב חדש נראה הרבה מעבר לפנטזיות הרטובות ביותר. אולם המציאות הנוכחית מראה תמונה אופטימית הרבה יותר.

למעשה, בדיקה מעמיקה של שוק הרכבים החדשים בישראל יכולה להפתיע ולגלות שהמחירים כלל אינם גבוהים כפי שניתן היה לחשוב, והיום יותר מפעם רכב חדש הפך נגיש ובר קנייה.

הזדמנויות לרכישת רכב חדש

השנים האחרונות הביאו איתן שינויים רבים בשוק הרכב הישראלי, במיוחד בכל הנוגע לרכבים חדשים מה שאומר שהיום, יותר מאי פעם- רכב החלומות שלכם הוא הרבה יותר זמין ובהחלט נמצא בהישג יד.

אחת הדרכים לרכישת הרכב המיוחל היא באמצעות מבצעי רכבים חדשים המתעדכנים מעת לעת. יבואני הרכב עצמם יוצאים במבצעי חיסול, במיוחד לקראת סוף השנה האזרחית בזמנים בהם נשארים במחסנים דגמים של אותה השנה. מטרתו של היבואן היא לחסל את המלאי, שכן במידה וישאר מלאי לשנה הבאה ערכו ירד באופן מהותי, לכן עדיף  לו למכור את הרכב בהנחה מלאבד סכום גבוה מכך בגין התיישנות הדגם.

מבצעי רכבים חדשים אטרקטיביים אפילו יותר ניתן למצוא בחברות ליסינג והשכרת רכב- זאת לא רק בזכות המחיר האטרקטיבי אותו יכולות להרשות לעצמן חברות הליסינג להציע ללקוחותיהן, אלא גם בזכות  מסלולי המימון השונים שאותן חברות מאפשרות. חברת השכרת רכב מאפשרת בדרך כלל פתרון מימון, בין אם בצורת הלוואה ובין אם בצורה ליסינג (הלוואה שמובנית בצורה קצת שונה מזו הרגילה) מה שמאפשר לרכוש רכב מבלי לשאת בכובד ההוצאה ברמה המיידית. בדרך זו יוכל להרשות לעצמו הלקוח להנות מרכב יוקרתי יותר ולשלם עליו סכום גמיש המותאם לצרכיו ויכולתיו מדי חודש בחודשו.

מבצעי רכבים חדשים בחברות ליסינג

אז איך חברות הליסינג יכולות להרשות לעצמן להוריד מחירים אתם שואלים? חברות ליסינג והשכרת רכב רוכשות רכבים בהיקפים מסחריים, מה שמטבע הדברים ומתוקף הסדרים שונים עם יבואני הרכב למיניהם מאפשר להן לקבל מחיר זול יותר על כל רכב. בחברת ליסינג ניתן יהיה למצוא שני מסלולים של מבצעי רכבים חדשים כאשר מסלול אחד יאפשר לכם לרכוש רכב חדש לחלוטין לצידו של הסדר תשלומים נח. המסלול השני יוענק במחיר מיוחד כשהרכב יהיה לאחר בעלות אחת. במקרה כזה אתם מקבלים רכב חדש לחלוטין שברשיונו כבר יש בעלות קודמת, הלו היא של חברת הליסינג. רישום שמחוייב על פי חוק כשחברת הליסינג אינה מתווך בלבד אלה רכשה את הרכב ומעבירה אותו בעלות ללקוח החדש מבלי שנעשה שימוש ברכב. במקרה כזה אתם אמנם מקבלים רכב מבעלות שניה, אבל זוכים להנות מרכב חדש לחלוטין במחיר נמוך משמעותית מעלות השוק שלו.

***